Kolumny głośnikowe Edifier R1855DB
Wideo 11Zdjęcia 4 |
Edifier R1855DB |
|
Dostępne zarówno w wersji 1.0, jak i 2.0.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Edifier 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Edifier.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Edifier R1855DB
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Edifier R1855DB-BLK Głośniki Komputerowe 16Wx2 19Wx2 Czarny | 750 zł |
Edifier Speakers 2.0 R1855DB (black) | 746 zł |
Głośniki komputerowe Edifier R1855DB 2.0 Czarne GL-20-EIE-080 | 635 zł |
Aktywne Kolumny Podstawkowe Edifier R1855DB Czarne (2 szt.) | 579 zł |
Głośniki Edifier R1855Db 70W 2.0 Bluetooth Rca Dsp | 635 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →