Słuchawki
EarFun Air Pro SV
Wideo 9Zdjęcia 13 |
EarFun Air Pro SV |
|
Możliwość sterowania i regulacji za pomocą aplikacji na smartfonie. Zaawansowana hybrydowa aktywna redukcja szumów z 6 mikrofonami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EarFun 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EarFun.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EarFun Air Pro SV
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EarFun EarFun Air Pro SV Grey TW306B | 440 zł |
Słuchawki TWS EarFun Air Pro SV, ANC (czarne) | 279 zł |
Słuchawki TWS EarFun Air Pro SV, ANC (czarne) | 359 zł |
Słuchawki EarFun Air Pro SV (TW306B) Czarna | 360 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →