Nawilżacz Duux Beam Mini 2
Zdjęcia 30 |
Duux Beam Mini 2 |
|
Wbudowany termometr. Higrometr i wyłącznik czasowy. Panel sterowania pełni funkcję pilota i można go przechowywać wewnątrz urządzenia. Filtr przeciw osadzaniu się kamienia i antybakteryjny.
Jak czyścić nawilżacz powietrzaPodstawowe zalecenia dotyczące konserwacji nawilżaczy powietrza
Jak wybrać nawilżacz i nawilżaczo-oczyszczacz powietrzaRóżnice i kluczowe kryteria wyboru nawilżacza / nawilżaczo-oczyszczacza powietrza
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Duux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Duux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Duux Beam Mini 2
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Duux Humidifier Gen 2 Beam Mini Smart 20 W, Water tank capacity 3 L, Suita | 623 zł |
Duux Humidifier Gen 2 Beam Mini Smart 20 W, Water tank capacity 3 L, Suita | 647 zł |
Nawilżacz powietrza Duux Gen 2 Beam Mini Smart DXHU13 Biały | 552 zł |
Duux Humidifier Gen 2 Beam Mini Smart 20 W, Water tank capacity 3 L, Suita | 632 zł |
Nawilżacz powietrza Duux Gen 2 Beam Mini Smart DXHU13 Czarny | 562 zł |
Nawilżacz powietrza Duux Gen 2 Beam Mini Smart DXHU13 Czarny | 564 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →