Opona motocyklowa Dunlop SportMax RoadSmart IV 140/70 R17 66H
Zdjęcia 12 |
Dunlop SportMax RoadSmart IV 140/70 R17 66H 110/70 R 17 " 54 W 110/80 R 18 " 58 V 120/60 R 17 " 55 W 120/70 R 17 " 58 W 120/70 R 18 " 59 W 120/70 R 19 " 60 W 130/70 R 17 " 62 W 140/70 R 17 " 66 H 140/70 R 18 " 67 V 150/60 R 17 " 66 H 150/70 R 17 " 69 W 150/70 R 18 " 70 W 160/60 R 17 " 69 W 160/60 R 18 " 70 W 160/70 R 17 " 73 W 170/60 R 17 " 72 W 170/60 R 18 " 73 W 190/50 R 17 " 73 W 190/55 R 17 " 75 W 190/60 R 17 " 78 W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dunlop 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dunlop.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Dunlop SportMax RoadSmart IV 140/70 R17 66H
Ceny na Dunlop SportMax RoadSmart IV 140/70 R17 66H |
---|---|---|---|---|
Dunlop SportMax RoadSmart IV 110/70 R17 54W | od 533 zł | 4 oferty | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 110/80 R18 58V | od 619 zł | 2 oferty | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 120/60 R17 55W | od 637 zł | 2 oferty | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 120/70 R17 58W | od 543 zł | 10 oferty | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 120/70 R18 59W | od 633 zł | 3 oferty | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 120/70 R19 60W | od 580 zł | 5 oferty | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 130/70 R17 62W | od 780 zł | 3 oferty | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 140/70 R17 66H | od 657 zł | 1 oferta | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 140/70 R18 67V | od 774 zł | 2 oferty | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 150/60 R17 66H | od 676 zł | 3 oferty | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 150/70 R17 69W | od 684 zł | 5 oferty | ||
Dunlop Sportmax Roadsmart IV 150/70 R18 70W | od 799 zł | 3 oferty | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 160/60 R17 69W | od 670 zł | 5 oferty | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 160/60 R18 70W | od 740 zł | 2 oferty | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 160/70 R17 73W | od 743 zł | 4 oferty | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 170/60 R17 72W | od 736 zł | 4 oferty | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 170/60 R18 73W | od 907 zł | 3 oferty | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 190/50 R17 73W | od 803 zł | 3 oferty | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 190/55 R17 75W | od 803 zł | 5 oferty | ||
Dunlop SportMax RoadSmart IV 190/60 R17 78W | od 961 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →