Grawerka Dremel Stylo+ 2050-15
Wideo 3Zdjęcia 9 |
Wielofunkcyjne narzędzie z zestawem dysz (15 szt.) do grawerowania, cięcia, czyszczenia, szlifowania i polerowania. Urządzenie charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami (160x30x23 mm) oraz niewielką wagą (100 g). Dzięki niewielkiej mocy (9 W) grawer obrotowy Dremel Stylo+ jest bardzo cichy (poziom hałasu nie przekracza 70 dB), dzięki czemu można go bezpiecznie używać w mieszkaniu lub innym osiedlu bez obawy, że będzie przeszkadzał sąsiadom. Narzędzie wyposażone jest w regulator prędkości umożliwiający ustawienie prędkości obrotowej dysz (w zakresie 5000 - 22000 obr./min). Konstrukcja uchwytu pozwala na zastosowanie oprzyrządowania o średnicy trzpienia od 0,8 do 3,2 mm. Wkład jest dokręcany i odkręcany palcami, ale aby bezpiecznie zamocować dysze, należy go dokręcić kluczem (w zestawie).
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dremel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dremel.
Kup Dremel Stylo+ 2050-15
Wszystkie ceny 6 →Dremel 2050 Stylo plus elektryczne narzędzie do grawerowania zestaw narzęd | 229 zł |
Narzędzie wielofunkcyjne DREMEL Stylo+ 2050-15 | 300 zł |
Dremel Narzędzie wielofunkcyjne 2050-15 Stylo+ F0132050JM 9 W | 297 zł |
Miniszlifierka 9W+15AKC STYLO+ DREMEL | 299 zł |