Dreame Bot Z10 Pro
Wideo 15Zdjęcia 9 |
Dreame Bot Z10 Pro |
|
Wydajny odkurzacz automatyczny z samoczyszczącym odpylaczem do wydajnego sprzątania na sucho i na mokro w mieszkaniach wielopokojowych i domkach. Uzupełnia go stacja do automatycznego rozładunku śmieci do oddzielnego jednorazowego worka o pojemności 4 litrów, który wystarcza na 30-60 dni. Pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej w 2021 roku. Skierowany jest do zaawansowanych użytkowników, którzy wybierają sprzęt AGD pozwalający częściowo lub całkowicie zautomatyzować rozwiązywanie codziennych domowych zadań.
Odkurzacz automatyczny Dreame Bot Z10 Pro jest wyposażony w filtr cyklonowy, który może zbierać kurz, piasek, drobne zanieczyszczenia, włosy i sierść zwierząt. Zaawansowany system LiDAR skanuje otoczenie, buduje model 3D otoczenia w czasie rzeczywistym i przechowuje układ 1-3 pięter. Hybrydowe skanery 3D z przodu ciała mierzą dokładną odległość między przedmiotami a czujnikami za pomocą lasera, dzięki czemu robot jest w stanie z wyprzedzeniem automatycznie identyfikować i omijać przedmioty, takie jak meble, kable, kapcie, zmniejszając w ten sposób ryzyko kolizji i zacięć .
Dzięki zaawansowanej personalizacji możesz dostosować strefy sprzątania każdego pomieszczenia i stworzyć wirtualne granice. Urządzenie wyposażono w baterię o pojemności 5200 mAh, która zapewnia 2,5 godziny pracy na baterii. Uzupełnianie ładunku następuje automatycznie z kompletnej stacji dokującej, a po zakończeniu ładowania robot kontynuuje sprzątanie od miejsca, w którym się zatrzymał.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dreame 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dreame.
Kup Dreame Bot Z10 Pro
Wszystkie ceny 12 →Dreame Bot Z10 Pro (RLS5D) | 1 949 zł |
Robot mopujący robot odkurzający Dreame Bot Z10 Pro czarny AGDM-ODK-DRME-0 | 1 949 zł |
Robot sprzątający DREAME Z10 Pro | 1 949 zł |
Dreame Robot sprzątający Dreame Z10 Pro | 2 283 zł |
Robot sprzątający DREAME Z10 Pro | 1 949 zł |