Plecak Dominator Shadow 30 l
Zdjęcia 40 |
Dominator Shadow |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dominator 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dominator.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dominator Shadow 30 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dominator Plecak Taktyczny SHADOW 30l Militarny Molle | 100 zł |
Plecak Wojskowy Taktyczny Dominator Shadow Miejski Pl Camo Moro wz.93 30L | 109 zł |
Plecak Wojskowy Taktyczny Dominator Shadow Miejski Green Zielony Olive 30L | 79 zł |
Plecak Męski Wojskowy Dominator Shadow Coyote Tan | 80 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →