Karma dla kotów Dolina Noteci Superfood Chicken/Beef with Sea Bream 10 pcs
Zamknij
Menu
Dolina Noteci Superfood Chicken/Beef with Sea Bream 10 pcs |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dolina Noteci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dolina Noteci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Dolina Noteci Superfood
od 8 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jeleń, kaczka, bulion, żurawina, minerały, batat, groszek, gruszka, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, cielęcina, kurczak, bulion, minerały, mule, spirulina, super premium
od 26 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: perliczka, wołowina, wieprzowina, indyk, tłuszcz, jajka, warzywa, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 20 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: sarna, wołowina, kurczak, rosół, minerały, super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: sarna, wołowina, rosół, jagody, żurawina, minerały, banan, jabłko, klasa: super premium
od 84 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 20 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: pstrąg, tuńczyk, wołowina, bulion, kurczak, minerały, mule, spirulina, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kangur, wołowina, bulion, ciecierzyca, mango, minerały, awokado, pomarańcza, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 20 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, wołowina, bulion, dorado, minerały, mule, spirulina, super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: sarna, wołowina, rosół, jagody, żurawina, minerały, banan, jabłko, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 20 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, kurczak, bulion, homar, krewetki, minerały, spirulina, małże, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jeleń, kaczka, bulion, żurawina, minerały, batat, groszek, gruszka, klasa: super premium
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: pstrąg, tuńczyk, wołowina, bulion, kurczak, minerały, mule, spirulina, super premium
od 7 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kangur, wołowina, bulion, ciecierzyca, mango, minerały, awokado, pomarańcza, klasa: super premium
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, wołowina, bulion, dorado, minerały, mule, spirulina, super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kaczka, przepiórka, bulion, banan, dynia, minerały, szpinak, gruszka, klasa: super premium
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, kurczak, bulion, homar, krewetki, minerały, spirulina, małże, super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kangur, wołowina, bulion, ciecierzyca, mango, minerały, awokado, pomarańcza, klasa: super premium
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: sarna, wołowina, kurczak, rosół, minerały, super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: cielęcina, jagnięcina, rosół, groszek, banan, minerały, gruszka, marchewka, klasa: super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 20 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kaczka, wołowina, kurczak, rosół, minerały, mule, spirulina, super premium
Modyfikacje Dolina Noteci Superfood Chicken/Beef with Sea Bream
Ceny na Dolina Noteci Superfood Chicken/Beef with Sea Bream |
---|---|---|---|---|
Dolina Noteci Superfood Chicken/Beef with Sea Bream | od 4 zł | 8 oferty | ||
Dolina Noteci Superfood Chicken/Beef with Sea Bream 10 pcs | od 43 zł | 1 oferta | ||
Dolina Noteci Superfood Chicken/Beef with Sea Bream 20 pcs | od 45 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: cielęcina, kurczak, bulion, homar, krewetki, minerały, spirulina, małże, super premium
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: sarna, wołowina, kurczak, rosół, minerały, super premium
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: kaczka, wołowina, kurczak, rosół, minerały, mule, spirulina, super premium
od 37 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, krewetki, pstrąg, dorsz, ser, tuńczyk, super premium
od 37 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 8 szt., wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, łosoś, indyk, wołowina, super premium
od 37 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, na nerki, v sostave: indyk, łosoś, kaczka, kurczak, super premium
od 43 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: pstrąg, tuńczyk, wołowina, bulion, kurczak, minerały, mule, spirulina, super premium
od 41 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 8 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, kurczak, struś, kangur, perliczka, krewetka, super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 10 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: jagnięcina, cielęcina, kurczak, bulion, minerały, mule, spirulina, super premium
od 45 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: kurczak, podroby, cukry, zboża, minerały, jaja, oleje, tłuszcze, super premium
od 35 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 20 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: filet z kurczaka 36%, tuńczyk 27%, żelatyna roślinna, super premium
od 39 zł
mokra karma, pauchi, 0.07 kg, 8 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, szynka, mule, łosoś,, super premium