Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Dicota Multi BASE D31323 Torba na Notebooka do 141 Cala CzarnaNiezwykle lekka, miękka i dobrze wyściełana
Stylowe i trwałe rozwiązania do ochrony urządzeń
Idealna dla nowoczesnego, elas... więcejtycznego stylu życia Amazon.pl
Złóż skargę | | 161 zł | | |
|
| DICOTA Torba D31323-RPET Eco Multi BASE 13-14.1 cala AODICNT14000035Torba D31323-RPET Eco Multi BASE 13-14.1 cala
Dzisiejsze działania kształtują świat jutra. Dlatego w DICOTA poświęcamy si... więceję opracowywaniu przyjaznych dla środowiska rozwiązań i dlatego wszystkie produkty w naszych kolekcjach ECO wykonujemy z trwałego, poddanego recyklingowi PET. Ponownie wykorzystujemy do 19 butelek PET, więc otrzymasz produkt przyjazny dla środowiska z dożywotnią gwarancją. Nasze produkty PET mają również jakość, wygląd i wykończenie, które znasz i lubisz. ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | | 85 zł | | |
|
| Dicota Eco Multi Base 13''-14.1'' czarny TOR-LAP-DIC-285Torba D31323-RPET Eco Multi BASE 13-14.1 cala Kompaktowa obudowa Eco Multi BASE zapewnia idealną ochronę dla Twojego laptopa... więcejdzięki wyściełanej komorze na notebooka. Etui w pełni chroni urządzenia od 13 do 14,1 ", a elastyczny pasek zabezpiecza je również w komorze. Eco Multi BASE gwarantuje dodatkową stabilność i ochronę dzięki metalowej ramie, a także elastyczną mobilność dzięki lekkiej konstrukcji. Twój smartfon lub inny mniejsze przedmioty, takie jak kable, długopisy czy ładowarki, można przechowywać w wygodnej przedniej kieszeni, dzięki czemu są zawsze pod ręką. Uchwyty etui ułatwiają przenoszenie i można je przymocować do walizki w kilka sekund za pomocą wbudowanego paska. można ją również przenosić za pomocą regulowanego paska na ramię, dlatego Eco Multi BASE jest idealna dla Ciebie. Komputronik.plZłóż skargę | | 84 zł | | |
|
| DICOTA Torba D31323-RPET Eco Multi BASE 13-14.1 calaTyp: Torba Liczba komór: 1 Dominujący kolor: Czarny Materiał: Poliester Waga [kg]: 0,58 kg Wymiary zewnętrzne (WxSxG) [cm]: 2... więcej7,7 x 38 x 6,5 cm Wymiary wewnętrzne (WxSxG) [cm]: 35 x 4 x 24,5 cm Zastosowanie: Notebooki o przekątnej ekranu od 13'' do 14.1'' Uchwyt do ręki: Tak Pasuje do: - Notebooki o przekątnej ekranu do 14.1'' Pasek na ramię: Tak Informacje dodatkowe: Torba D31323-RPET Eco Multi BASE 13-14.1Dzisiejsze działania kształtują świat jutra. Dlatego w DICOTA poświęcamy się opracowywaniu przyjaznych dla środowiska rozwiązań i dlatego wszystkie produkty w naszych kolekcjach ECO wykonujemy z trwałego, poddanego recyklingowi PET. Ponownie wykorzystujemy do 19 butelek PET, więc otrzymasz produkt przyjazny dla środowiska z dożywotnią gwarancją. Nasze produkty PET mają również jakość, wygląd i wykończenie, które znasz i lubisz.Kompaktowa obudowa Eco Multi BASE zapewnia idealną ochronę dla Twojego laptopa dzięki wyściełanej komorze na notebooka. Etui w pełni chroni urządzenia od 13 do 14,1 ", a elastyczny pasek zabezpiecza je również w komorze. Eco Multi BASE gwarantuje dodatkową stabilność i ochronę dzięki metalowej ramie, a także elastyczną mobilność dzięki lekkiej konstrukcji. Twój smartfon lub inny mniejsze przedmioty, takie jak kable, długopisy czy ładowarki, można przechowywać w wygodnej przedniej kieszeni, dzięki czemu są zawsze pod ręką. Uchwyty etui ułatwiają przenoszenie i można je przymocować do walizki w kilka sekund za pomocą wbudowanego paska. można ją również przenosić za pomocą regulowanego paska na ramię, dlatego Eco Multi BASE jest idealna dla Ciebie, jeśli jesteś w ciągłym ruchu i chcesz wesprzeć recykling butelek PET dzięki ekologicznemu etui. Dostosowanie do notebooka min [cale]: 13'' Dostosowanie do notebooka max [cale]: 14.1" Rodzaj materiału: Poliester Inne: - Wykonane z 8,5 przetworzonych butelek PET
- Wyściełana komora na notebooka
- Metalowa rama dla dodatkowej ochrony
- Wysokiej jakości metalowe elementy
- Pasek zabezpieczający notebook
- Kieszeń na dokumenty z tyłu
- Przednia kieszeń z miejscem do przechowywania akcesoriów mobilnych
- Wygodny, wyściełany uchwyt
- Odpinany, regulowany pasek na ramię Przednia kieszeń: Tak Rodzaj zamknięcia: Zamek błyskawiczny Neonet.plZłóż skargę | | 98 zł | | |
|
| DICOTA Torba D31323-RPET Eco Multi BASE 13-14.1 cala 62826Torba D31323-RPET Eco Multi BASE 13-14.1 cala
Dzisiejsze działania kształtują świat jutra. Dlatego w DICOTA poświęcamy si... więceję opracowywaniu przyjaznych dla środowiska rozwiązań i dlatego wszystkie produkty w naszych kolekcjach ECO wykonujemy z trwałego, poddanego recyklingowi PET. Ponownie wykorzystujemy do 19 butelek PET, więc otrzymasz produkt przyjazny dla środowiska z dożywotnią gwarancją. Nasze produkty PET mają również jakość, wygląd i wykończenie, które znasz i lubisz. ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 85 zł | | |