Odkurzacz
DeWALT DWV901L
DeWALT DWV901L |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DeWALT DWV901L
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Odkurzacz 1400W 30 Litrów Sucho/Mokro DWV901L DeWalt DWV901L-QS | 1 744 zł |
Odkurzacz przemysłowy Dewalt DWV901LT-QS | 2 201 zł |
Odkurzacz przemysłowy DEWALT DWV901LT | 2 389 zł |
Odkurzacz 1400W 30 Litrów Sucho/Mokro DWV901LT DeWalt DWV901LT-QS | 2 042 zł |
DEWALT DEWDWV901L odkurzacze mokre i suche żółte/czarne | 2 293 zł |
Odkurzacz przemysłowy DEWALT DWV901L | 1 897 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości odkurzacza DeWALT DWV901L:
- Automatyczne włączenie / wyłączanie podczas używania z narzędziem
- Automatyczny system oczyszczania filtra co 15 sekund
- Wąż 2,0 m x 32 mm
PolecamyPorównaj w tabeli →