Torba na pas DeWALT DWST1-75652
DeWALT DWST1-75652 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DeWALT DWST1-75652
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dewalt Kieszeń monterska DWST1-75652 | 155 zł |
Kieszeń na młotek DEWALT DWST1-75652 | 172 zł |
Sakwa narzędziowa DEWALT DWST1-75652 | Bezpłatny transport | 151 zł |
Sakwa narzędziowa DEWALT DWST1-75652 | Bezpłatny transport | 156 zł |
DEWALT DWST1-75652 - kabura na narzędzia do pasa - 280x370x170mm. | 149 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →