Bity / nasadki DeWALT DT7994T
Zdjęcia 4 |
DeWALT DT7994T |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DeWALT DT7994T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dewalt Extreme Flextorq DT7994T wiertarka Ph2 długość całkowita 25 mm wyso | 22 zł |
Dewalt Dewalt Końcówka udar. ph2x25 /5szt. extreme impact torsion | 25 zł |
Dewalt Końcówki wkrętarskie 25mm Torsion Ph2 5szt. - DT7994T | 19 zł |
Końcówka udarowa DEWALT DT7994T, PH2 | 11 zł |
Bit udarowy PH2 25 mm DT7994T-QZ 5 szt. Exteme DeWalt | 35 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →