Słuchawki
Devialet Gemini II
Wideo 7Zdjęcia 12 |
Devialet Gemini II |
|
Szeroki zakres częstotliwości, adaptacyjna redukcja szumów.
Edycja limitowana: Devialet Gemini II Opéra de Paris
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Devialet 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Devialet.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Devialet Gemini II
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Devialet Gemini II (Iconic White) | 1 799 zł |
Devialet Gemini II (Opéra de Paris) | 2 699 zł |
Devialet Gemini II (Matte Black) | 1 799 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →