Słuchawki
Devia Star E1
Zdjęcia 17 |
Devia Star E1 |
|
Aktywna redukcja szumów, tryb gry, długi czas użytkowania z etui.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Devia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Devia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Devia Star E1
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Słuchawki dokanałowe DEVIA Star E1 TWS Biały | 133 zł |
Słuchawki Devia Star E1 białe | 109 zł |
Devia słuchawki Bluetooth TWS Star E1 czarne z ANC | 112 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →