Music Center Denver MCA-230MK2
Denver MCA-230MK2
Rodzaj:wieża
Liczba kanałów:2.0
Rodzaj tunera:analogowy
Nośniki:CD
Wymiary:155x340x192 mm
Waga:2.15 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Denver MCA-230MK2
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Denver MCA-230 Micro system dźwiękowy z radiem PLL-FM odtwarzaczem CD i AU | 290 zł |
DENVER MCA-230MK2 - micro system | 265 zł |
Wieża DENVER MCA-230MK2 Czarny | 270 zł |
Wieża DENVER MCA-230MK2 Czarny | 270 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →