Słuchawki
Denver BTH-252
Zdjęcia 5 |
Denver BTH-252 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Denver 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Denver.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Denver BTH-252
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Denver BTH-252 Czarny 111191020340 | 75 zł |
DENVER BTH-252 | 75 zł |
Denver BTH-252 Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth z gniazdem na kartę SD | 70 zł |
Słuchawki Denver BTH-252 (BTH-252) Szara | 125 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →