Lornetka DELTA optical Voyager 20x50
Zdjęcia 3 |
DELTA optical Voyager 20x50
Powiększenie:20 x
Średnica obiektywu:50 mm
Pole widzenia na 1 km:50 m
Ustawianie ostrości:centralne
Pryzmat:Porro
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Voyager 20x50
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DELTA optical 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DELTA optical.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DELTA optical Voyager 20x50
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DELTA Voyager II Lornetka Czarny 20 x 50 DO-1507 | 272 zł |
Lornetka DELTA OPTICAL Voyager II 20x50 | 180 zł |
Delta Optical Voyager Ii 20x50 Binoculars Czarny DO-1507 | 262 zł |
Lornetka Delta Optical Voyager II 20x50 (DO-1507) | 202 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →