Lornetka DELTA optical Forest II 12x50
Zdjęcia 4 |
DELTA optical Forest II 12x50
Rodzaj:nocna
Powiększenie:12 x
Średnica obiektywu:50 mm
Pole widzenia na 1 km:84 m
Ustawianie ostrości:centralne
Pryzmat:Roof
Waga:870 g
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Forest II 12x50
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DELTA optical 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DELTA optical.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DELTA optical Forest II 12x50
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lornetka DELTA OPTICAL Forest II 12x50 Zielony | 950 zł |
Lornetka Delta Optical Forest II 12x50 (DO-1302) | 690 zł |
Delta Optical Forest Ii 12x50 Binoculars Posrebrzany DO-1302 | 882 zł |
Lornetka DELTA OPTICAL Forest II 12x50 Zielony DO-1302 | 950 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →