Torba na laptopa Dell Professional Sleeve 15 15 "
Zdjęcia 6 |
Dell Professional Sleeve 15 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dell.
Kup Dell Professional Sleeve 15 15 "
Wszystkie ceny 7 →Dell PF-SL-BK-5-17 091N364 Szary Pokrowiec na Notebooka Czarny | 167 zł |
Pokrowiec na laptopa do 15” DELL Professional 15 | 129 zł |
DELL 460-BCFJ torba na notebooka 38,1 cm (15") Etui PF-SL-BK-5-17 | 96 zł |
PF-SL-BK-5-17 - Profesjonalny rękaw 38 cm Dell profesjonalny rękaw 15 / nr | 307 zł |
Dell Professional Sleeve 15" (460-BCFJ) | 228 zł |
Dell Professional Sleeve 15 | 105 zł |
Super cienki
Dzięki cienkiemu, ale wytrzymałemu materiałowi, torba idealnie dopasowuje się do kształtu laptopa. Odpowiedni dla osób ceniących zwartość np. W podróży. Nawiasem mówiąc, mówiąc o podróżowaniu z tą torbą, należy zauważyć, że na tylnej ścianie znajduje się specjalny uchwyt. Dodatkowy pasek z tkaniny umożliwia przymocowanie modelu do wysuwanej rączki walizki, aby uwolnić ręce.
Niedostępny z zewnątrz i miękki w środku
Miękka, pluszowa wyściółka chroni laptopa przed zarysowaniami i ślizganiem się w głównej przegrodzie. Jednocześnie zewnętrzna lamówka wykonana jest z neoprenu. Ten materiał nowej generacji jest lekki, cienki i bardzo wytrzymały. Sprzęt wewnątrz jest chroniony przed wstrząsami, zarysowaniami, promieniami UV, zmianami temperatury i wilgocią (materiał jest wodoodporny). Być może to właśnie użycie neoprenu odpowiada za dość wysoki koszt torby. Chociaż należy powiedzieć, że cena jest dość zgodna z jakością i wygodą.
Organizer
Przednia kieszeń organizera posiada 4 przegródki o różnej wielkości, co pozwala na umieszczenie myszy komputerowej, przewodów, zasilacza do laptopa lub innych drobiazgów i akcesoriów. Komora zamykana na zamek błyskawiczny - wygodna i bezpieczna.
Bardziej etui niż torba, ale ze sztywnymi krawędziami, sprawdza się dobrze jako kompaktowy uchwyt na laptopa.
Modyfikacje Dell Professional Sleeve 15
Ceny na Dell Professional Sleeve 15 |
---|---|---|---|---|
Dell Professional Sleeve 13 13 " | od 225 zł | 1 oferta | ||
Dell Professional Sleeve 14 14 " | od 264 zł | 7 oferty | ||
Dell Professional Sleeve 15 15 " | od 96 zł | 8 oferty |