Plecak Dell Essential Backpack 15
Zdjęcia 5 |
Dell Essential Backpack 15 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dell Essential Backpack 15
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell Zain Essential Pro Slim 15 Plecak Czarny 551 x 1299 x 1693 cm 449 g E | 165 zł |
Plecak DELL 460-BCTJ | 116 zł |
Plecak Dell Essential 15.6" (460-BCTJ) | 95 zł |
DELL ES1520P torba na notebooka 39,6 cm (15.6") Plecak ES-BP-15-20 | 116 zł |
Dell Essential Backpack 15,6" Czarny | 120 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →