Napęd optyczny Dell 784-BBBI
Zdjęcia 5 |
Dell 784-BBBI |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dell 784-BBBI
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DELL 784-BBBI - USB DVD DRIVE - DW316 IN | 295 zł |
Dell Slim DW316 - napęd DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM - USB 2.0 - zewnętrzny 78 | 229 zł |
Dell Zewnętrzny płaski napęd optyczny USB - DW316 | 183 zł |
Zewnętrzny płaski napęd optyczny USB - DW316 | 206 zł |
Dell 784-BBBI zewnętrzny odtwarzacz DVD | 346 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →