SSD Dell Value SATA 400-BDUK 240 GB BDUK
Wideo 2 |
Dell 400-BDUK 2021 rokserwerowy 100 GB 100 GB 100 GB 120 GB 120 GB 120 GB 400-AEIC 120 GB 400-ATFL 120 GB AFMW 120 GB AKKI 160 GB 160 GB 200 GB 200 GB 200 GB 200 GB 240 GB BDTQ 240 GB BDUK 400 GB 400 GB 480 GB 480 GB 480 GB 480 GB 400-AVSS 480 GB 480 GB ATGO AZUN 480 GB BDPD 480 GB BJSN 800 GB 800 GB 960 GB 960 GB 345-BBYU 960 GB 345-BDFR 960 GB ATLX 960 GB AXSW 960 GB BCTK 960 GB 960 GB BDNJ BDPC 960 GB BDPT 960 GB BDQU 960 GB BDUC 960 GB BJTC 960 GB BJTH 960 GB BJTI 960 GB BKPX 1.92 TB AXRK 1.92 TB AXSD 1.92 TB AXSDt 1.92 TB AZTNt 1.92 TB BDQS 3.84 TB BCTE |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Dell Value SATA 400-BDUK
Ceny na Dell Value SATA 400-BDUK |
---|---|---|---|---|
Dell Value SATA 400-AEIC 120 GB 400-AEIC | od 2 948 zł | 1 oferta | ||
Dell Value SATA 400-AVSS 480 GB 400-AVSS | od 2 532 zł | 6 oferty | ||
Dell Value SATA 400-AZUN 480 GB AZUN | od 1 114 zł | 1 oferta | ||
Dell Value SATA 400-BDPD 480 GB BDPD | od 2 299 zł | 2 oferty | ||
Dell Value SATA 345-BBYU 960 GB 345-BBYU | od 3 374 zł | 1 oferta | ||
Dell Value SATA 345-BDFR 960 GB 345-BDFR | od 3 264 zł | 1 oferta | ||
Dell Value SATA 400-BDPC 960 GB BDPC | od 3 299 zł | 2 oferty |