SSD Dell Value SATA 400-ALES 200 ГБ
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Dell Value SATA 400-ALES
Ціни на Dell Value SATA 400-ALES |
---|---|---|---|---|
Dell Value SATA 400-AEIC 120 ГБ 400-AEIC | від 2 948 zł | 1 пропозиція | ||
Dell Value SATA 400-AVSS 480 ГБ 400-AVSS | від 2 532 zł | 4 пропозиції | ||
Dell Value SATA 400-BDPD 480 ГБ BDPD | від 2 299 zł | 2 пропозиції | ||
Dell Value SATA 345-BBYU 960 ГБ 345-BBYU | від 3 370 zł | 1 пропозиція | ||
Dell Value SATA 345-BDFR 960 ГБ 345-BDFR | від 3 264 zł | 1 пропозиція | ||
Dell Value SATA 400-BDPC 960 ГБ BDPC | від 3 299 zł | 2 пропозиції | ||
Dell Value SATA 400-BJTI 960 ГБ BJTI | від 2 898 zł | 1 пропозиція | ||
Dell Value SATA 400-BDQS 1.92 ТБ BDQS | від 7 298 zł | 1 пропозиція |