Defender Warfame GM-880L (52880)
Zdjęcia 9 |
Defender Warfame GM-880L |
|
Niedroga mysz do gier z wbudowanym oświetleniem i ergonomicznie ukształtowaną obudową zoptymalizowaną do trzymania w prawej ręce. Model pozycjonowany przez producenta w budżetowym segmencie cenowym może służyć jako dobry wybór przede wszystkim dla osób, które lubią sobie pograć w gry komputerowe tylko od czasu do czasu. Zacznijmy od korpusu modelu, który posiada specjalne wgłębienie na kciuk oraz wyposażony jest w specjalne wkładki po bokach zwiększające wytrzymałość chwytu.
Sercem myszy komputerowej Defender Warfame GM-880L jest sensor optyczny o rozdzielczości regulowanej w zakresie 800 - 12800 DPI. Jednocześnie urządzenie zachowuje wysoką celność i czułość nawet przy przyspieszeniach dochodzących do 20 G. Teraz, jeśli chodzi o „arsenał” modelu: oprócz dwóch głównych przycisków i kółka przewijania producent udostępnia dwa dodatkowe przyciski pod kołem, a także trzy kolejne na bocznej powierzchni; w tym tak zwany „przycisk snajperski”. Wbudowane oświetlenie RGB z efektami pozwala nadać wyglądowi urządzenia żywszego i wyrazistego. Model jest dość ciężki (120 g) i zoptymalizowany przede wszystkim pod kątem chwytu palcami.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Defender 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Defender.
Kup Defender Warfame GM-880L
Wszystkie ceny 15 →DEFENDER RATÓN GAMING Z CABLE WARFAME GM-880L RGB 8D 12800 PPP DEFEN-52880 | 92 zł |
Defender Mysz gamingowa Warfame GM-880L optyczna 12800dpi 8P RGB UMDFDRPG0 | 58 zł |
DEFENEDER Mysz gamingowa Warfame GM-880L optyczna 12800dpi 8P RGB 52880 | 66 zł |
Mysz DEFENDER Warframe GM-880L RGB | 46 zł |
Defender Warfame GM-880L MY-G-DFND-029 | 58 zł |