Parownica ręczna Deerma DEM HS300
Zdjęcia 10 |
Deerma DEM HS300 mini żelazkoniewyjmowany pojemnik |
|
Deerma, submarka znanego chińskiego producenta Xiaomi, oferuje kupującemu nie zwykły parowiec, ale urządzenie 2 w 1, które łączy w sobie możliwości żelazka i ręcznego parowca. Oznacza to, że można go używać do klasycznego prasowania na sucho w pozycji poziomej lub do pionowego parowania rzeczy, zasłon, tapicerki mebli itp. Dzięki temu urządzenie otrzymało nietypową, ale przemyślaną konstrukcję: stopa jest powiększona w rozmiarze, ma 9 otworów do równomiernego rozprowadzania pary i spiczasty nos do precyzyjnego prasowania kołnierzyków, dziurek na guziki, mankietów i innych trudno dostępnych miejsc.
Co więcej, głowica obraca się o 360 stopni, dopasowując się tym samym do kształtu materiału i zapewniając optymalny docisk. Wśród głównych cech Deerma DEM HS300 jest moc 1000 W, szybkie nagrzewanie w zaledwie 35 sekund i stała para z prędkością do 18 g/min. Maksymalna temperatura podgrzewania pary sięga 180 stopni, dzięki czemu żelazko nie tylko wygładza zmarszczki, ale także zabija szkodliwe bakterie i alergeny.
Do wyboru są dwa tryby pracy w zależności od rodzaju tkaniny, a w zestawie dostarczana jest nasadka szczotkowa, która dodatkowo czyści rzeczy z kurzu, sierści, sierści zwierząt i innych zanieczyszczeń. Zbiornik, który pełni również funkcję stojaka, mieści maksymalnie 160 ml wody. Ta ilość wystarczy do wyparowania kilku sztuk odzieży. Funkcja automatycznego wyłączania odpowiada za bezpieczeństwo użytkowania w przypadku przegrzania, przepięć lub opróżnienia zbiornika wody.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deerma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deerma.
Kup Deerma DEM HS300
Wszystkie ceny 12 →Parownica do ubrań Xiaomi Deerma Multifuntional Handheld Garment Steamer ( | 164 zł |
Deerma Steam iron/handheld fabric steamer HS300 - | 245 zł |
Deerma HS300 2w1 niebieski AGDM-ZEL-DRMA-003 | 130 zł |
Parownica do ubrań (Steamer) DEERMA HS300 | 289 zł |
Parownica do ubrań (Steamer) DEERMA HS300 | 289 zł |