Wentylator Deerma DEM-FD10W
Zdjęcia 17 |
Deerma DEM-FD10W |
|
Regulacja wysokości w 3 pozycjach.
Trzy prędkości nawiewu: niska, średnia, wysoka.
Regulacja góra/dół do 15°. Obrót 80° 90°.
Podłoga/stolik 2 w 1.
Długość przewodu zasilającego wynosi 1 metr.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deerma 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deerma.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deerma DEM-FD10W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wentylator Deerma FD10W | 299 zł |
Wentylator stojący DEERMA Fan FD10W | 241 zł |
Wentylator z regulowaną wysokością Deerma Fan FD10W | 219 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →