Dark Project KD104A PBT Gateron Optical Red 2.0 Switch
Zdjęcia 6 |
Dark Project KD104A PBT Gateron Optical Red 2.0 Switch |
|
Niezawodna i wygodna pełnowymiarowa klawiatura do gier ANSI z wytrzymałymi przełącznikami optyczno-mechanicznymi, sterowanym podświetleniem LED RGB i odłączanym kablem. Pozycjonowany jako najlepszy produkt ze średniej półki w 2022 roku, skierowany do szerokiego grona wymagających graczy. Jest w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby początkujących graczy e-sportowych, będzie również odpowiadał doświadczonym i profesjonalnym graczom.
Obsługuje rejestrację jednoczesnego naciskania bardzo złożonych kombinacji wielu klawiszy (N-key rollover). Dzięki funkcji Anti-Ghosting filtruje fałszywe alarmy, co jest ważne dla precyzyjnej kontroli rozgrywki w grach z dynamiczną rozgrywką. Klawiatura do gier Dark Project KD104A PBT Gateron Optical Red 2.0 Switch jest wyposażona w ulepszone przełączniki optyczno-mechaniczne Gateron Optical Red 2.0.
Ich konstrukcja zapewnia wyjątkowo wysoką trwałość do 100 milionów operacji. Specjalny smar, który równomiernie pokrywa ruchome części przerzutki sprawia, że jest ona niezwykle wygodna w obsłudze. Płytka umożliwia hot-swap przełączników (Hotswap) bez demontażu obudowy i lutowania, co upraszcza jej konserwację i personalizację, co jest często wymagane przez graczy na poziomie PRO. Składane nóżki z tyłu wyposażone są w gumowe nakładki i umożliwiają zmianę kąta nachylenia (7, 11 i 14°).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dark Project 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dark Project.
Kup Dark Project KD104A PBT Gateron Optical Red 2.0 Switch
Wszystkie ceny 6 →Dark Project Pro KD104A ABS Gateron Optical 2.0 Red KL-G-DRPR-004 | 379 zł |
Klawiatura DARK PROJECT Pro KD104A | 380 zł |
Klawiatura DARK PROJECT Pro KD104A DP-KD-104A-006310-GRD | 380 zł |
Klawiatura Dark Project KD104A Gateron Red (DP-KD-104A-006310-GRD) | 419 zł |
Klawiatura Dark Project Pro KD104A RGB Gateron Optical 2.0 Red | 379 zł |