Niszczarka do papieru Dahle ShredMatic 300
Zdjęcia 8 |
Dahle ShredMatic 300 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dahle 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dahle.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Dahle ShredMatic 300
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Automatyczna Niszczarka DAHLE ShredMATIC 35314 - DIN P4 | 2 990 zł |
Niszczarka DAHLE SHREDMATIC 35314 ŚCINKI 4x15mm /35314-15092 DA/ | 3 558 zł |
Niszczarka DAHLE SHREDMATIC 35314 ŚCINKI 4x15mm /35314-15092 DA/ | 3 415 zł |
Automatyczna Niszczarka DAHLE ShredMATIC 35314 - DIN P4 | 3 075 zł |
Niszczarka Dahle ShredMATIC 300 kartek ścinki 4 x 15 mm P-4 | 3 157 zł |
Niszczarka Dahle ShredMATIC 300 kartek ścinki 2 x 15mm P-5 | 3 729 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →