Kołowrotek D.A.M. Quick 3 SLS 7000FD (60876)
D.A.M. Quick 3 SLS 7000FD |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog D.A.M. 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele D.A.M..
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup D.A.M. Quick 3 SLS 7000FD
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dam Quick 3 SLS 7000 FD rolka do karpi rolka do szerokiego rzutu SVS60876 | 399 zł |
Dam Kołowrotek Dam Quick 3 Sls 7000 9Bb+1Rb | 354 zł |
DAM DAM Quick 3 SLS 7000 FD Kołowrotek SVS60876 | 282 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →