Opona rowerowa CST Tires C-1040N 20x1.95
Zdjęcia 3 |
CST Tires C-1040N 20x1.95 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog CST Tires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele CST Tires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CST Tires C-1040N 20x1.95
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cst Opona rowerowa CST 20 x 1.95 C-1040 N Black Tiger Eco | 35 zł |
CST Opona rowerowa CST 20 x 1.95 C-1040 N Black Tiger Eco uniwersalny | 52 zł |
CST, Opona rowerowa, CST 20 x 1.95 C-1040 N, rozmiar uniwersalny | 60 zł |
Modyfikacje CST Tires C-1040N 20x1.95
Ceny na CST Tires C-1040N 20x1.95 |
---|---|---|---|---|
CST Tires C-1040N 20x1.95 | od 35 zł | 5 oferty | ||
CST Tires C-1040N 24x1.95 | od 46 zł | 4 oferty | ||
CST Tires C-1040N 26x1.95 | od 40 zł | 6 oferty |
Polecamy