Nóż turystyczny CRKT Van Hoy On Fire (5015)
Zdjęcia 5 |
CRKT Van Hoy On Fire |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog CRKT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele CRKT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CRKT Van Hoy On Fire
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CRKT Crkt VAN HOY ON FIRE 5015 PLAIN | 492 zł |
CRKT Crkt VAN HOY ON FIRE 5016 COMBO | 492 zł |
CRKT Crkt VAN HOY ON FIRE 5015 PLAIN | 401 zł |
CRKT Crkt VAN HOY ON FIRE 5016 COMBO | 441 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →