Frytkownica beztłuszczowa Cosori Smart Dual Blaze
Wideo 3Zdjęcia 22 |
Cosori Smart Dual Blaze |
|
Możliwość zdalnego sterowania frytkownicą za pomocą Amazon Alexa i Asystenta Google za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji VeSync.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cosori 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cosori.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cosori Smart Dual Blaze
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cosori CAF-P 583 S-AEUR frytkownica obrotowa szara CAF-P583S-AEUR | 1 306 zł |
Beztłuszczowa Cosori CAF-P583S-AEUR Dual Blaze WiFi jasnoszary AGDM-FRY-CS | 999 zł |
Frytkownica beztłuszczowa COSORI CAF-P583S-AEUR Air Fryer Szary | 1 000 zł |
Cosori Dual Blaze CAF-P583S-AEUR 1700W 6,4l Aplikacja mobilna | 899 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →