Wentylator Corsair ML120 LED ELITE Black/Blue (CO-9050122-WW)
Zdjęcia 11 |
Corsair ML120 LED ELITE Black/Blue
Rodzaj:wentylator
Przeznaczenie:w obudowę
Wentylator:⌀ 120 mm, grubość 25 mm
Obroty:do 2000 obr./min
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne ML120 LED ELITE Black/Blue
|
Chłodzenie powietrzne czy wodne – co jest lepsze?Który rodzaj chłodzenia wybrać w zależności od przeznaczenia komputera
Jak wybrać chłodzenie procesoraSzczegóły w wyborze chłodzenia procesora, które gwarantują bezpieczeństwo, trwałość i cichą pracę komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Corsair ML120 LED ELITE Black/Blue
Ceny na Corsair ML120 LED ELITE Black/Blue |
---|---|---|---|---|
Corsair ML120 LED ELITE Black/White | od 114 zł | 2 oferty | ||
Corsair ML120 LED ELITE White/Red | od 99 zł | 4 oferty | ||
Corsair ML120 LED ELITE Black/Red | od 99 zł | 3 oferty | ||
Corsair ML120 LED ELITE White/Blue | od 110 zł | 2 oferty | ||
Corsair ML120 LED ELITE Black/Blue | od 100 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →