Stół do tenisa Cornilleau Sport 300M Indoor
Cornilleau Sport 300M Indoor |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cornilleau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cornilleau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cornilleau Sport 300M Indoor
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Stół tenisowy Cornilleau 300 INDOOR - niebieski | 2 699 zł |
Stół do tenisa stołowego Cornilleau 300 Indoor Uniwersalny | 2 699 zł |
Stół do tenisa stołowego Cornilleau 300 Indoor niebieski | WYSYŁKA W 24H | | 2 599 zł |
Stół tenisowy Cornilleau 300 INDOOR - szary | 2 699 zł |
Stół do tenisa stołowego Cornilleau 300 Indoor szary | WYSYŁKA W 24H | 30 | 2 699 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →