Zasilacz Cooler Master XG Platinum MPG-6501-AFBAP-EU
Wideo 5Zdjęcia 10 |
Cooler Master XG Platinum MPG-6501-AFBAP-EU |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Cooler Master 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Cooler Master.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Cooler Master XG Platinum MPG-6501-AFBAP-EU
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cooler Master XG650 Platinum Zasilacz EU - 80 PLUS Platinum Wydajność 92 6 | 639 zł |
Cooler Master XG650 Platinum 650W 80+ Platinum Czarny | 709 zł |
Cooler Master XG 650W 80+ Platinum OB-ZAS-CMR-106 | 749 zł |
COOLER MASTER ZASILACZ XG 650W | 749 zł |
Cooler Master XG650 Platinum 650W 80+ Platinum Czarny | 709 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Cooler Master XG Platinum
Ceny na Cooler Master XG Platinum |
---|---|---|---|---|
Cooler Master XG Platinum MPG-6501-AFBAP-EU | od 639 zł | 13 oferty | ||
Cooler Master XG Platinum MPG-7501-AFBAP-EU | od 695 zł | 5 oferty | ||
Cooler Master XG Platinum MPG-8501-AFBAP-EU | od 731 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →