Opona motocyklowa Continental ContiEscape 140/80 -18 70H
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Continental ContiEscape 140/80 -18 70H |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental ContiEscape 140/80 -18 70H
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CONTINENTAL - CONTIESCAPE 140/80 18 70H CONTIESPAPE R TT | 892 zł |
Continental ContiEscape (140/80 R18 70H) 02000390000 | 679 zł |
Continental ContiEscape ( 140/80-18 TT 70H tylne koło, M/C ) | 707 zł |
Continental ContiEscape ( 140/80-18 TT 70H tylne koło, M/C ) 02000390000 | 677 zł |
Continental Contiescape Tt 70h Rear Adventure Tire Posrebrzany 140 / 80 / | 641 zł |
Opona Continental 140/80-18 ESCAPE 57H - opony motocyklowe 200039 | 653 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental ContiEscape 140/80 -18 70H
Ceny na Continental ContiEscape 140/80 -18 70H |
---|---|---|---|---|
Continental ContiEscape 2.75 -21 45S | od 252 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiEscape 4.1 -18 60S | od 307 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiEscape 90/90 -21 54H | od 350 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiEscape 90/90 -21 54S | od 353 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiEscape 100/90 -19 57H | od 419 zł | 6 oferty | ||
Continental ContiEscape 120/90 -17 64S | od 419 zł | 5 oferty | ||
Continental ContiEscape 130/80 -17 65H | od 527 zł | 1 oferta | ||
Continental ContiEscape 130/80 -17 65S | od 448 zł | 4 oferty | ||
Continental ContiEscape 140/80 -17 69H | od 582 zł | 3 oferty | ||
Continental ContiEscape 140/80 -18 70H | od 641 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →