Lodówka Concept LA8383DS szary
Zdjęcia 10 |
Concept LA8383DS szary stal nierdzewna szary |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Concept 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Concept.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Concept LA8383DS szary
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka CONCEPT LA8383ds | 4 299 zł |
Lodówka CONCEPT Multidoor Quattro TITANIA LA8383ds RABATY|INDYWIDUALNEWYCE | 4 277 zł |
Chłodziarko-zamrażarka CONCEPT Multidoor TITANIA LA8383ds - Użyj kodu PL10 | 5 399 zł |
Lodówka CONCEPT LA8383ds Side by Side No frost 183cm Srebrna | Bezpłatny t | 5 580 zł |
Chłodziarko-zamrażarka CONCEPT Multidoor TITANIA LA8383ds - Użyj kodu PL10 | 5 399 zł |
Modyfikacje Concept LA8383DS
Ceny na Concept LA8383DS |
---|---|---|---|---|
Concept LA8383SS stal nierdzewna | od 4 099 zł | 9 oferty | ||
Concept LA8383DS szary | od 4 277 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →