Odkurzacz
Concept Iconic Smart Aqua VP 6025
Zdjęcia 22 |
Concept Iconic Smart Aqua VP 6025 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Concept 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Concept.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Concept Iconic Smart Aqua VP 6025
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VP6025 Pionowy i ręczny odkurzacz akumulatorowy ICONIC Smart Aqua 216 V vp | 754 zł |
Concept Odkurzacz pionowy VP6025 HDCOEOR00VP6025 | 874 zł |
Odkurzacz CONCEPT Iconic Smart Aqua VP6025 | 900 zł |
Concept Odkurzacz pionowy VP6025 114601 | 1 020 zł |
Odkurzacz CONCEPT Iconic Smart Aqua VP6025 | 900 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →