Klocki COBI Messerschmitt Me262 5881
Wideo 1Zdjęcia 8 |
COBI Messerschmitt Me262 5881 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup COBI Messerschmitt Me262 5881
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cobi Messerschmitt Me 262 Klocki Szary/Zielony Od 6 lat COBI-5881 | 76 zł |
COBI Klocki COBI Historical Collection World War II Messerschmitt Me262 58 | 79 zł |
Klocki konstrukcyjne COBI 5881 Historical Collection WWII Samolot myśliwsk | 88 zł |
Cobi Messerschmitt Me262 | 116 zł |
Messerschmitt Me262 | 116 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →