Klocki Clementoni Laboratorium Mechaniki 60992
Zdjęcia 5 |
Clementoni Laboratorium Mechaniki 60992 2022 rokruchome |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clementoni 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clementoni.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clementoni Laboratorium Mechaniki 60992
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CLEMENTONI Zestaw edukacyjny CLEMENTONI Laboratorium Mechaniki - Ciężarówk | 70 zł |
Clementoni Laboratorium Mechaniki - Ciężarówki Clementoni | 70 zł |
Laboratorium Mechaniki - Ciężarówki | 70 zł |
Clementoni TechnoLogic, Laboratorium Mechaniki, klocki konstrukcyjne Cięża | 84 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →