Czajnik elektryczny Clatronic WK 3766 2200 W 1.7 l stal nierdzewna (263959)
Zdjęcia 4 |
Clatronic WK 3766 2022 rok |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic WK 3766 2200 W 1.7 l stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Czajnik elektryczny CLATRONIC WK 3766 | 77 zł |
Czajnik elektryczny ze stali nierdzewnej 1,7L Clatronic WK 3766 | 82 zł |
Czajnik elektryczny ze stali nierdzewnej 1,7L Clatronic WK 3766 | 82 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →