Wentylator Clatronic VL 3603
Clatronic VL 3603 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic VL 3603
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Clatronic VL3603S Wentylator Stojący 45 W Biały Średnica 40 cm 263700 | 119 zł |
Wentylator CLATRONIC VL 3603 S | 119 zł |
Wentylator stojący CLATRONIC VL 3603 S biały | 119 zł |
Wentylator stojący CLATRONIC VL 3603 S czarny | 57 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →