Ryżowar Clatronic RK 3566
Zdjęcia 4 |
Clatronic RK 3566 |
|
Clatronic 2-w-1 może służyć jako urządzenie do gotowania ryżu i gotowania na parze, pomagając szybko i bez wysiłku ugotować ryż, fasolę, groszek, zupy, płatki śniadaniowe, a także zdrowe dania dietetyczne z warzyw, ryb i mięsa gotowanego na parze. Aby to zrobić, nie musisz wybierać niezbędnych ustawień - wystarczy załadować składniki do miski i włączyć urządzenie do gotowania ryżu, a optymalna kombinacja temperatury i czasu gotowania jest już zaprogramowana w systemie.
Po zakończeniu procesu urządzenie automatycznie wyłączy się i przejdzie w tryb utrzymywania ciepła, dzięki czemu jedzenie pozostanie gorące i gotowe do spożycia w dowolnym momencie. Clatronic RK 3566 sygnalizuje etapy gotowania za pomocą wskaźników świetlnych w różnych kolorach na korpusie. Model wyposażony jest w miskę z uchwytami i powłoką nieprzywierającą, zdejmowaną szklaną pokrywę, dzięki której wygodnie jest obserwować proces oraz stabilne nóżki, które zapobiegają ślizganiu się po powierzchni. Ponieważ jest to również parowar, w zestawie znajduje się kosz do gotowania na parze.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Kup Clatronic RK 3566
Wszystkie ceny 6 →CLATRONIC Urządzenie do gotowania ryżu RK 3566 4006160632354 | 155 zł |
Szybkowar CLATRONIC RK 3566 | 170 zł |
Clatronic RK 3566 | 186 zł |
Ryżowar CLATRONIC RK 3566 | 154 zł |
Ryżowar CLATRONIC RK 3566 | 158 zł |
Ryżowar CLATRONIC RK 3566 | 169 zł |