Ryżowar Ariete Vintage 2904/03 (00C290403AR0)
Zdjęcia 8 |
Ariete Vintage 2904/03 |
|
Ten garnek do ryżu wykorzystuje technologię wolnego gotowania. Powolne gotowanie w temperaturze do 120°C zapewnia wysoką jakość gotowania. Ogrzewanie opiera się na zasadzie ospałości. Ta metoda obróbki cieplnej pozwala produktom uzyskać standardowe właściwości aromatyzujące żywność. Dodatkowo urządzenie umożliwia duszenie potraw oraz gotowanie na parze. W tym modelu zastosowano wyjątkową miskę.
W razie potrzeby pojemnik można wyjąć i umieścić w piekarniku, gdzie danie zostanie doprowadzone do gotowości przez pieczenie. Warnik do ryżu Ariete Vintage 2904/03 otrzymał automatyczny system ogrzewania na 5 trybów. Aby przygotować zdrowe, smaczne i aromatyczne dania, wystarczy umieścić składniki w misce i wybrać tryb grzania. Dalszy proces obróbki cieplnej przechodzi pod kontrolą automatyzacji.
Urządzenie należy do serii technik kulinarnych Vintage. Ta linia sprzętu została stworzona w stylu retro. Ciekawy design sprawi, że powolna kuchenka stanie się centrum Twojego kuchennego kącika. Obudowę urządzenia można bezpiecznie zamocować w specjalnym uchwycie, który jest przewidziany w konstrukcji obudowy. Aby potrawy były zdrowsze, urządzenie do gotowania ryżu wyposażone jest dodatkowo w kosz do gotowania na parze.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ariete 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ariete.
Kup Ariete Vintage 2904/03
Wszystkie ceny 8 →Wolnowar Ariete 2904/03 Rice Cooker Vintage | 319 zł |
Wolnowar ARIETE 2904/03 Vintage | 369 zł |
Ariete Rice Cooker Vintage 2904/03 700W 3l Kosz do gotowania na parze | 369 zł |
Ariete Ariete Vintage Food Steamer, beige | 310 zł |
Modyfikacje Ariete Vintage 2904/03
Ceny na Ariete Vintage 2904/03 |
---|---|---|---|---|
Ariete Vintage 2904/03 | od 282 zł | 9 oferty | ||
Ariete Vintage 2904/05 | od 319 zł | 6 oferty | ||
Ariete Vintage 2904/04 | od 319 zł | 7 oferty |