Maszynka do lodów Clatronic ICM 3764 (263956)
Zdjęcia 9 |
Clatronic ICM 3764 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic ICM 3764
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Clatronic Maszyna do robienia lodów ICM 3764 nadaje się do przygotowania s | 119 zł |
Maszynka do lodów CLATRONIC ICM 3764 | 119 zł |
Maszynka do lodów Clatronic ICM 3764 | 125 zł |
Urządzenie Do Wyrobu Lodów Clatronic Icm 3764 | 119 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →