Zgrzewarka próżniowa Clatronic FS 3261 (263083)
Clatronic FS 3261 |
|
W zestawie rolka 3m.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic FS 3261
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Clatronic zgrzewarka próżniowa/zgrzewarka próżniowa/zgrzewarka próżniowa/s | 103 zł |
Clatronic FS 3261 | 132 zł |
Clatronic FS 3261 AGDM-ZGRZ-CRC-002 | 120 zł |
Zgrzewarka CLATRONIC FS 3261 | 110 zł |
Zgrzewarka CLATRONIC FS 3261 | 110 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →