Żelazko Clatronic DB 3755
Zdjęcia 3 |
Clatronic DB 3755 |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Clatronic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Clatronic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Clatronic DB 3755
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Clatronic DB 3755 Dampfiron Blau black 2800W 263949 | 148 zł |
Żelazko parowe, ceramiczne z samooczyszczaniem, mocne 2800 W Clatronic DB | 99 zł |
Żelazko parowe, ceramiczne z samooczyszczaniem, mocne 2800 W Clatronic DB | 132 zł |
Żelazko parowe, ceramiczne z samooczyszczaniem, mocne 2800 W Clatronic DB | 112 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →