Zegarek Citizen BN0151-17L
Wideo 5 |
Citizen BN0151-17L |
|
Wszystko, co musisz wiedzieć o podświetleniu w zegarkachRodzaje nowoczesnych podświetleń w zegarkach zwykłych i inteligentnych
Rodzaje szkieł w zegarkach na rękęSzkło plastikowe, mineralne czy szafirowe? Rodzaje szkieł stosowanych w konwencjonalnych i inteligentnych zegarkach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Citizen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Citizen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Citizen BN0151-17L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Citizen BN0151-17L Zegarek 44mm Niebieski/Srebrny Promaster Marine | 746 zł |
CITIZEN Zegarek Męski CITIZEN Diver's 200m Promaster BN0151-17L | 1 170 zł |
Zegarek męski Eco-Drive Citizen BN0151-17L (ZG-015923) 208-43-000-001329-8 | 1 170 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →