Hulajnoga Chilli Reaper
Zdjęcia 29 |
Chilli Reaper |
|
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chilli 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chilli.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Chilli Reaper
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Chilli Scooter 112-5 Reaper Wave hulajnoga dziecięca jasnoniebieska | 744 zł |
Chilli Chilli Reaper Wave Hulajnoga freestyle Blue Black 112-5 | 738 zł |
Chilli 112-13 Reaper Scooter złoty/czarny | 826 zł |
Chilli Scooter 112-9 Reaper Grim Neochrome hulajnoga dziecięca chrom 84 cm | 760 zł |
Chilli Pro Scooter 112-11 Reaper Ocean hulajnoga dziecięca niebieska | 907 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →