Hub USB Chieftec MUB-3002
Chieftec MUB-3002 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Chieftec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Chieftec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Chieftec MUB-3002
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Chieftec MUB-3002 OB-A-CHI-036 | 43 zł |
Chieftec Panel przedni 2x USB 3.0 (MUB-3002) | 43 zł |
Chieftec MUB-3002 3,5'' panel przedni 2 x USB3.0 | 43 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →